Prisijunk prie mūsų!

Utrių kalnas

11896883 10206407113168302 641757440 n

Pirmadienis, 18 gruodžio 2023 10:10

Lapiškiai sveikatinasi kompleksiškai

Gyvename gražioje gamtoje: esame turtingi upėmis ir jų slėniais, todėl šiemet apylinkėse atsirado ir pasivaikščiojimų kalnų takais trasa. O Lapių žmonės nuo seno tuos takus pažino bei juose vaikščiojo.
Visą tai įtakojo mūsų norą judėti. Labai gerai, kad mes, Klaipėdos rajono savivaldybės finansuojamo projekto dėka galime tai daryti kompleksiškai. Norėdami būti sveiki, turime rūpintis savimi, sveikai maitintis, rūpintis savo psichine sveikata, sportuoti bei domėtis specialistų teikiamomis žiniomis. Šiemet iš Klaipėdos rajono savivaldybės Sveikatos apsaugos programos gavome 1300 eurų finansavimą mūsų numatytoms veikloms vykdyti.
Bendradarbiaudami su Klaipėdos r. visuomenės sveikatos biuru, papildėme ir praturtinome savo projektą. Vyko senjorų mankštos 2 kartus per savaitę, turėjome paskaitų ciklą bei galėjome įvertinti pasiektus rezultatus. Kartu suorganizavome judumo savaitės atidarymą Lapiuose, kur kvietėme dalyvauti šeimas iš viso rajono.
Bendruomenės žmonės jau pamėgo „Žolinčiaus“ prezidentės Danutės Kunčienės paskaitas. Kiekvieną kartą išmokdami pasigaminti taip reikalingų mūsų organizmui produktų bei gaudami begales patarimų sveikos mitybos klausimais, kuriame gražią draugystę ir giliname žinias.
Tokiu sudėtingu, daug streso ir nerimo keliančiu laikmečiu, ne vienam dalyviui padėjo garsų terapijos užsiėmimai, deja, ne visi norintys galėjo patekti į terapijas dėl skaičiaus ir finansų ribojimo.
Šiemet džiaugiamės, kad gavome trenerę sporto užsiėmimas organizuoti. Du kartus per savaitę 10 moterų renkasi sportuoti. Vyrai savarankiškai žaidžia stalo tenisą bei krepšinį.
Turime įsigiję šiaurietiško ėjimo lazdų. Esant geram orui, dabar jau lauksime žiemos pabaigos ir vėl rinksimės į savo pamėgtas sveikatingumo trasas.
Džiaugiamės, kad galime projekto dėka įsigyti priemonių bei pasikviesti specialistų. Tik visa visuma priemonių padeda prailginti darbingą amžių ir gerina gyvenimo kokybę.
Ačiū visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems.

Draugai

1417677893logo2logoCaptureCapturekvezaiciai

Foto akimirkos