Prisijunk prie mūsų!

Utrių kalnas

11896883 10206407113168302 641757440 n

Antradienis, 28 gruodžio 2021 12:16

Susitelkusi bendruomenė gali daug

Lapių bendruomenės centras rudenį teikė paraišką ir iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų gavo 3 999 Eur bendruomenę telkiantiems advento vakarams ir Utrių kalno kavinės bei prieigų atnaujinimui.

Pirmiausia susirinkę aptarėme darbus ir per rugsėjo-lapkričio mėnesį talkų metu apšiltinome, apkalėme ir nudažėme kavinės sienas, sustatėme baldus, prikabinome dekoracijas, įruošėme vaikų žaidimų kampą. Dirbo talkose 30 savanorių neatlygintinai.

Bendruomenės nariai jau lapkritį buvo susirinkę į advento vainikų bei tradicinių šiaudinių sodų gaminimo kūrybines dirbtuves, mokėsi ir gamino dekoracijas, kuriomis papuošė ir Utrių kalno kavinę.

Iš projekto ir bendruomenės lėšų, Utrių kalno kavinėje buvo pakeisti langai, įrengta nauja netarši šildymo sistema, atnaujintos sienos, interjero detalės, nupirktos sulankstomos kėdės ir stalai vasaros sezonui, kada planuojame praplėsti paslaugas. Iki sezono starto kavinėje bus įrengta bendruomenės amatų lentyna, iš kurios lankytojai ateityje galės rinktis vietinių gamintojų suvenyrus, medų, sveikus užkandžius, grožio produktus, vaistažolių arbatas.

Šalia kavinės įrengta nedidelė vaikų žaidimų aikštelė - juk suptis smagu ir žiemą. O kiemelyje pakabinome lauko lempų girliandas, kad kavinės prieigos šviestų.

Susitelkusi bendruomenė gali padaryti daug gražių darbų, kurie džiugins ne tik savus, bet ir užsukusius svečius.

Draugai

1417677893logo2logoCaptureCapturekvezaiciai

Foto akimirkos