1slide 3 4 slide slide2 slide5

Prisijunk prie mūsų!

Utrių kalnas

11896883 10206407113168302 641757440 n

×

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/10
Sekmadienis, 30 rugpjūčio 2015 20:49

Lapiškiai prisideda prie dalijimosi ir labdaros idėjų

Lapiškiai didžiuojasi, kad kitąmet jau šeštą kartą iš eilės prisidės prie kilnaus tikslo paremti onkologinėmis ligomis sergančius žmones. Kasmet gegužę mūsų apylinkėse vykstabaidarių ir dviračių varžybos „Judėk pirmyn su Viltimi!“

Ir šį pavasarį (gegužės 23 dieną) Klaipėdos rajono stovyklavietėje „Minijos senvagė“ Rotary klubas „Concordia 1826“ ir gausus būrys talkininkų jau penktą kartą surengė šį smagų ir prasmingą renginį. Varžybų tikslas – aukų rinkimas Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologinio centro išlaikymui. Varžybose dalyvauja ne tik profesionalūs sportininkai, bet ir mėgėjai.

Jau ne pirmus metus „Rotary“ klubo nariams šį renginį organizuoti padeda ir Lapių bendruomenės centras. Bendruomenės moterys varžybų dalyvius bei žiūrovus vaišina karšta arbata, sriuba. Dalindamos nuoširdžias savo šypsenas, jos nepailsta tikinti, kad smagu padėti gera darantiems, nesniekas negali būti tikras, ar neteks pačiam ar artimiesiems kreiptis pagalbos į šį Onkologijos centrą, kuriame visos paslaugos teikiamos nemokamai.

Susirinkusieji į varžybas varžosi vienviečių ir dviviečių baidarių maratone Kartena – Senvagė (32 km), dviviečių baidarių ralyje Pikteikiai – Senvagė (10 km), vaikai dalyvauja dviračių lenktynėse, suaugusieji šiemet varžėsi 25 ir 12 kilometrų dviračių lenktynių trasose.

Varžybų prizininkai įvairiose amžiaus grupėse buvo apdovanoti diplomais, medaliais, gausiomis dovanomis, o nugalėtojai - dar ir įspūdingomis taurėmis.

Vaikai dviratininkai visi be išimties buvo apdovanoti specialiais prizais ir medaliais. Jauniausi jų - trimečiai varžybų dalyviai, trasą įveikė paspirtukais.

2014 metais šio renginio metu jame dalyvavo pusketvirto šimto baidarininkų ir dviratininkų bei jų artimųjų, aukų „kasą“ papildę per 5.500 litų suma. Šių, 2015 metų varžybose startavo vėl tiek pat sportininkų bei gausus būrys juos palaikančiųjų. Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologinio centro išlaikymui buvo surinkta ir gausių rėmėjų paaukota rekordinė 4.000 eurų parama.

Už ją padėkos žodį visiems geradariams ir akcijos rengėjams tarė Pranciškonų vienuolis brolis Benediktas. Įteikus visus apdovanojimus čia pat įvyko jaudinantis viešas šios paramos perdavimas minėtos ligoninės direktorei Aldonai Kerpytei.

Greta kilnaus tikslo paremti silpnesnius, varžybų organizatoriams yra svarbus ir žmonių pilietiškumo ugdymas, gerumo skatinimas, turiningas ir prasmingas laisvalaikio praleidimas pavasarinėje gamtoje. Šios varžybos prieinamos ne vien profesionaliems sportininkams, bet ir paties įvairiausio fizinio pasirengimo eiliniams žmonėms – tiek susibūrusiems į komandas, tiek ir startuosiantiems pavieniui. Ralio devizas – olimpinis: svarbu dalyvauti.

Klaipėdos rajono vandens sporto ir turizmo klubo „Prie Žvelsos“ vadovas Artūras Daniusevičius ir šio maratono idėjos autorius, nenuilstantis vandens sporto organizatorius, Rotary Klubo „Concordia 1826“ narys Gintautas Rusteika kartu su bendraminčiais tikisi, kad dalyviai ir kitąmet ne tik prasmingai praleis laiką, bet ir savo aukomis nuoširdžiai prisidės prie Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologinio centro išlaikymo. Ir kitais metais Lapių bendruomenės centras planuoja padėti ne tik organizuodami veiklas šiame renginyje, bet ir suburdami keletą komandų dalyvauti maratone.

Rasa Rusteikienė

Paveikslėlių galerija

{gallery}10{/gallery}

Draugai

1417677893logo2logoCaptureCapturekvezaiciai

Foto akimirkos