Prisijunk prie mūsų!

Utrių kalnas

11896883 10206407113168302 641757440 n

×

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/44
Trečiadienis, 28 gruodžio 2016 16:57

Įvairiomis veiklomis skatino gyventi sveikiau

 

Nuo pavasario iki pat gruodžio Lapių bendruomenės centro žmonės dalyvavo įvairiausiose veiklose, kurios skatino gyventi sveikiau ir aktyviau.

Klausytis paskaitų, keliauti, sportuoti, išmokti jogos asanų, gaminti sveikus patiekalus lapiškiai ir aplinkinių kaimų žmonės galėjo dėl bendruomenės  vykdomo Klaipėdos rajono  savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programos finansuoto projekto  „Sveikos gyvensenos skatinimas, mažinant diskriminaciją gyventojų tarpe Lapių bendruomenėje“.  Projekto veikloms finansuoti buvo skirta 1 608 eurai.

Pirmasis projekto renginys vyko balandžio 30 dieną – leidomės į pėsčiųjų  žygį po Lapių apylinkes. Žygyje dalyvavo 30 žmonių, įveikta  4 kilometrų trasa su kliūtimis.

Nuo rugsėjo Lapiuose surengtos šešios paskaitos sveikos mitybos klausimais. Jų metu vyko ir edukaciniai užsiėmimai. Deimantė Rapalytė, Homeopatė BSc (Hons) ir Mitybos mokslo specialistė supažindino moteris su gydomosios ir jauninačios mitybos taisyklėmis, skaitė paskaitas apie prieskonių, arbatų ir sulčių naudą sveikatai, išdėstė sveiko maisto abecėlę bei pasakojo, kodėl neverta laikytis dietų.

Nuo rugsėjo iki gruodžio Lapių bendruomenės salėje vyko jogos užsiėmimai, kuriuos vedė Aušra Srėbaliūtė.

Lapkričio 18 dieną suorganizuotas baigiamasis renginys, kurio metu projekto dalyviai išklausė psichologės Virginijos Servutienės paskaitą  „Kad norėčiau gyventi“, pašoko su folklorinio ansamblio „Cirulelis“ šokėjais. Moterys pagamino sveiko maisto patiekalų, kuriais vaišino renginio dalyvius.

Projekto dalyviai ne tik klausėsi teorinių žinių, bet ir gamino patys bei perteikė patirtį kitiems – dalinosi receptais, įgytomis žiniomis ir pasakojo apie savo patirtis kasdienėje mityboje pritaikant išmoktas sveikos mitybos taisykles.

„Fizinis aktyvumas, sveika mityba – sveikatos pagrindas“, - darsyk įsitikino projekte dalyvavę lapiškiai.

Paveikslėlių galerija

{gallery}44{/gallery}

Draugai

1417677893logo2logoCaptureCapturekvezaiciai

Foto akimirkos