Prisijunk prie mūsų!

Utrių kalnas

11896883 10206407113168302 641757440 n

Trečiadienis, 19 rugpjūčio 2020 13:53

Pasiūlymas vystomų verslų reklamai

 

Lapių bendruomenės centras įgyvendina projektą, pagal kurį iš programos „Prisijungusi Lietuva“ gautas finansavimas internetinio tinklapio www.utriukalns.lt atnaujinimui. Vienas iš svarbių tinklapio tikslų - sukurti Lapiuose ir apylinkėse vystomų verslų reklamos platformą. Taip jūs galėsite virtualioje erdvėje neatlygintinai skelbti savo verslo, ūkio ar siūlomos paslaugos reklamą, o Lapių ir apylinkių svečiai, į Utrių kalną atvykstantys žiemos pramogų mėgėjai galės sužinoti, ką galima veikti, ko nusipirkti, kur apsistoti ar papramogauti apylinkėse.

Lapiuose ir apylinkėse veikiančių verslų, ūkių, turizmo paslaugų tiekėjų prašau man atsiųsti trumpą savo verslo pristatymą, išsamius kontaktus ir 2-3 kokybiškas fotografijas. Ši informacija bus skelbiama internete, puslapyje www.utriukalns.lt, bendruomenės verslams skirtoje skiltyje.

Informacijos laukiu el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Į visus klausimus atsakysiu ir telefonu 869903781

Apie projektą: internetiniame puslapyje www.utriukalns.lt siekiame sukurti atskirą skiltį, kurioje mūsų bendruomenės nariai galėtų talpinti skelbimus, kaimui aktualią informaciją, reklamą, diskusijas, sveikinimus.

Dėka „Prisijungusi Lietuva“ vykdomų projektų vis daugiau žmonių geba naudotis skaitmeninėmis technologijomis, daugiau bendruomenės narių įsitraukia ar aplanko elektroninę erdvę.  Kartais sudėtinga iš kaimo vietovės nuvykti į miestą dėl mažos smulkmenos, ar tai daryti kasdien. Įgyvendinus šį projektą, bendruomenės nariai turėtų skaitmeninę erdvę, kurioje galėtų bendrauti, diskutuoti, tartis, tobulinti savo skaitmeninio raštingumo įgūdžius, kurti verslą, parduoti savo užaugintas ir sukurtas gėrybes į „Utrių kalną“ atvykusiems slidininkams ir svečiams, skleisti žinią apie save ir savo bendruomenę platesnei visuomenės daliai. Patrauklesnis www.utriukalns.lt puslapis, manome, pritrauks daugiau klientų, taip didės pajamos, kurios tiesiogiai gerins bendruomenės narių socialinį ir materialinį gerbūvį.

Draugai

1417677893logo2logoCaptureCapturekvezaiciai

Foto akimirkos