1slide 3 4 slide slide2 slide5

Prisijunk prie mūsų!

Utrių kalnas

11896883 10206407113168302 641757440 n

×

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/63
Ketvirtadienis, 30 lapkričio 2017 13:35

Keturių kartų vakaronė ,,Atidarius močiutės spintą...“

Vakaronės pradžią paskelbė kanklių muzikos garsai, kurie maloniai pasklido po pilną klausytojų, mamų, tėvų, močiučių, senelių ir vaikų Lapių kultūros namų salę. Lapkričio 24 d. Lapiuose vyko kasmetinė keturių kartų vakaronė. Visus pralinksmino į sceną pabirę priešmokyklinio ugdymo mažyliai, kurie padedami mokytojų D. Kundrotienės ir K. Griauslytės padainavo lopšinę. Po dar keleto moksleivių pasirodymų į sceną įžengė vedantieji, Algirdas Skuodas ir Asta Gilvonauskienė. Nestokodami energijos ir šmaikščių žodžių jie kvietė atspėti senovinių įnagių, traukiamų iš močiučių skrynios reikšmę bei sugalvoti originalų jų pritaikymą šiandienai. Kvietė atspėti dainą ir kartu padainuoti. Patys aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti prizais.
Ant scenos pynėsi vaikų dainos, šokiai, o labiausiai visus sujaudino skaitomų rašinių ištraukos apie brangiausius žmones močiutes ir senelius.
Vakaronės metu apdovanojome jauniausią ir vyriausią šventės dalyvį. Jais patapo Rugilė Gedvilaitė ir Antanas Kundrotas. Taip pat apdovanojo geriausius rašinius parašiusius vaikus.
Vakaronę vainikavo kapela "Dore". Profesionalūs muzikantai ir dainininkai nuspalvino vakarą dainų skambesiu ir virtuoziškais muzikos garsais, įjungė visus į smagius liaudiškus žaidimus ir pasišokimus.
Keturių kartų vakaronė pratęsė keturių kartų įamžinimo prasmę sekančioms kartoms.

Paveikslėlių galerija

{gallery}63{/gallery}

Draugai

1417677893logo2logoCaptureCapturekvezaiciai

Foto akimirkos