1slide 3 4 slide slide2 slide5

Prisijunk prie mūsų!

Utrių kalnas

11896883 10206407113168302 641757440 n

Trečiadienis, 19 rugpjūčio 2020 10:00

Miško šventės šurmulyje

Rugpjūčio 14 d. Miško šventė prasidėjo mišiomis Lapių parke prie koplytėlės.Su gražiais kunigų palinkėjimais bendrystei ir kaiminystei persikėlėme į pagrindinę šventės vietą prie scenos. Kur šimtamečių liepų apsuptyje tęsėme šventę.
Gražus oras, puiki gamta, skatino ir geras emocijas. Šventei pasiruošta puikiai. Lapių bendruomenės moterys parodė savo puošybos sugebėjimus, kurie matėsi tiek ant scenos, tiek visoje erdvėje. O medžiotojų verdama „šiurpė“ pripildė parką gardaus aromato.
Koncertinę šventės dalį pradėjo Antanas ir Danutė Kundrotai užtraukdami nuostabią dainą apie žolynus. O vedantysis A. Skuodas pasveikinęs su švente, suteikė teisę pakelti Lapių bendruomenės ir Miško šventės vėliavas. Lapių parke suūžė šventės šurmulys.
Šiemet koncertavo Vėžaičių kultūros centro Lapių skyriaus moterų vokalinis ansamblis, Vėžaičių kultūros centro vokalinis ansamblis „Melodija“, Lapių pagrindinės mokyklos vokalinis instrumentinis ansamblis „Obelėlė“, muzikos grupė „Klasiokai“, „Medžiotojų trio“, grupė „Patruliai“.
Išmoningai šventę vedė Algirdas Skuodas. Su savo palinkėjimais ir pasakojimais apie žoleles įsiterpiant žolininkei G. Bružienei.
Šventės pabaigą įrėmino šviesos fontanai, ryškiai apšviesdami visų mūsų veidus ir kviesdami sugrįžti kitąmet.
Norisi dar kartą padėkoti visiems prisidėjusiems prie šventės ruošybos ir puošybos. Abiejų Lapių parduotuvių savininkėms D. Slivskienei ir L. Šarapnickienei už rėmimą. A. Skuodui už puikų šventės vedimą, medžiotojams už „šiurpę“.
 
Nuotraukos Antano Kundroto, Laimos Karbauskienės.

Draugai

1417677893logo2logoCaptureCapturekvezaiciai

Foto akimirkos